فراخوان چاپ مقاله در مجله Behavior and Health Social1397-5-17


به استحضار می رساند مجله انگلیسی زبان دانشگاه علوم پزشکی قزوین با عنوان Social health and Behavior  آمادگی کامل دارد تا مقالات علمی ارزشمند اعضای محترم هیات علمی که حاصل از طرحهای تحقیقاتی، پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های مختلف سلامت روان، حمایتهای اجتماعی، اعتیاد، نابرابری های اجتماعی- اقتصادی، فنون تغییر رفتار، سیاستگذاری سلامت و تجربیات بالینی در حوزه های اجتماعی می باشد را به صورت رایگان پس از طی روند داوری چاپ نماید.

این فصلنامه از کلیه اساتید، محققان و علاقه مندان در تخصصهای آموزش و ارتقای سلامت، پرستاری، انسان شناسی، مراقبتهای اولیه، بهداشت جهانی، روانشناسی سلامت، سیاستگذاری سلامت ، جامعه شناسی، اقتصاد سلامت ، مدیریت سلامت و سایر رشته های مرتبط دعوت می نماید جهت ارسال مقالات و مطالب برجسته خود در نشریه، به وبسایت نشریه به آدرس:

 www.journalonweb.com/shb/

  مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است که اولین شماره این مجله در اوایل مرداد ماه 1397منتشرشده است و به صورت بر خط در سایت مجله موجود می باشد. با توجه به در اختیار داشتن تیم مجرب بین المللی در هیات تحریریه و تیم داوری این امیدواری که شماره های نخستین مجله در پایگاه داده های بین المللی ایندکس شود بسیار بالاست. بدیهی است به دلیل محدودیت زمانی، داوری و تعیین تکلیف نهایی مقالات ارسالی در کمتر از دو هفته انجام خواهد شد.

آدرس دفتر مرکزی: قزوین، بلوار شهید با هنر، دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سالمت.

 

کد پستی: 3419759811

تلفن  +98-28-33239259 :

فاکس +98-28-33239259 :

ایمیل: Sochealthbehavjournal@gmail.com

 


  نشانی ما:   research.sums.ac.ir
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشكی شيراز
شيراز- خيابان زند- ساختمان مركزی دانشگاه علوم
پزشكی شيراز- طبقه هفتم - معاونت پژوهشی و فناوری
تلفن: 32357282 ،  دورنگار: 32122430
پست الکترونیک: vcrdep@sums.ac.ir


همه حقوق این وب سایت متعلق است به:
معاونت پژ‍وهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشكی شيراز
 استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است.